Plandeki ochronne do jachtów i łodzi

Asortyment naszego sklepu żeglarskiego Maristo obejmuje szeroki wybór produktów z kategorii Plandeki ochronne do jachtów i łodzi. Znajdują się w niej niezbędne elementy wyposażenia jednostek pływających, jak wytrzymałe plandeki na łodzie zapewniające skuteczną ochronę przed deszczem i zabrudzeniami, w czasie gdy jednostka pływająca spoczywa w porcie. Ponadto posiadamy akcesoria w postaci odpowietrzników i wentylatorów plandeki, noże do wycinania otworów, podpory teleskopowe oraz pokrowiec na silnik.

BoatVent Aero DUŻY - biały BoatVent Aero DUŻY - biały
Cena:

101,00 zł

szt.
zobacz więcej
BoatVent Aero DUŻY - czarny BoatVent Aero DUŻY - czarny
Cena:

101,00 zł

szt.
zobacz więcej
BoatVent Flex Support BoatVent Flex Support
Cena:

40,00 zł

szt.
zobacz więcej
BoatVent Flex Support 2 BoatVent Flex Support 2
Cena:

42,00 zł

szt.
zobacz więcej
Nakrętka specjalna Boat Vent 3 Nakrętka specjalna Boat Vent 3
Producent: Vico Marine
Cena:

174,00 zł

szt.
zobacz więcej

Plandeki do jachtów w sklepie Maristo

Niezawodne plandeki ochronne do jachtów to praktyczne wyposażenie każdej łodzi. Pomagają chronić jednostkę pływającą przed deszczem i bryzą. Dzięki nim można znacznie ograniczyć powstawanie zanieczyszczeń na pokładzie oraz zabezpieczyć się przed skutkami zalania. Skuteczne zakrycie łodzi podczas cumowania to gwarancja czystego pokładu w czasie rozpoczęcia rejsu. Do plandek przydają się podpory, odpowietrzniki i wentylatory. Dzięki temu pod osłoną będą panować korzystne warunki.

Jak dobrać plandekę ochronną do łodzi?

Pokrowiec ochronny na łódź chroni ją przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W naszym sklepie znajdziesz także niewielkie plandeki na silnik. Poliestrową plandekę lub pokrowiec łatwo dopasujesz do kształtu łodzi dzięki wygodnym D-ringom i expanderom. Plandeka musi mieć odpowiednią wielkość, aby umożliwić przykrycie całej powierzchni jachtu. Czasem sprawdzają się pokrowce dopasowane do danej jednostki.

Plandeka ochronna do jachtu – akcesoria

Do plandek ochronnych przydają się takie dodatkowe akcesoria jak odpowietrzniki i wentylatory. Zapobiegają one zaparowaniu wnętrza pod plandeką. W naszym sklepie znajdziesz także wytrzymałe i wygodne w użyciu podpory teleskopowe do plandek.

Kiedy przydają się plandeki ochronne?

Plandeki są niezastąpione podczas cumowania i zimowania. Dzięki nim powierzchnia jednostki pływającej jest osłonięta przed niekorzystnym działaniem opadów. Równie istotne jest zabezpieczenie łodzi przed zgubnym wpływem promieniowania słonecznego. Powłoka zewnętrzna jachtu pod wpływem słońca matowieje i blaknie, a białe laminaty mają tendencję do szarzenia i żółknięcia. W ten sposób zakrywanie plandeką ochronną do jachtu pozwala nie tylko przedłużyć żywotność jednostki, ale też zadbać o jej estetyczny wygląd przez wiele lat.

Wybierz plandekę na swoją łódź, aby zabezpieczyć ją przed zgubnym wpływem nieprzewidywalnej pogody. Ani opady, ani intensywne promieniowanie słoneczne nie będą wpływać na stan Twojego jachtu, gdy starannie okryjesz go plandeką ochronną do łodzi. Zadbaj o wygląd jednostki – zainwestuj w profesjonalną plandekę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl