Wyłączniki prądu / akumulatora do jachtu i łodzi

Asortyment naszego sklepu żeglarskiego Maristo obejmuje szeroki wybór trwałych i niezawodnych produktów z rodzaju wyłącznik prądu akumulatora, które zostały stworzone z myślą o jachtach i łodziach wyposażonych w instalacje elektryczne. Urządzenia te w dużym stopniu wpływają na bezpieczeństwo jednostki pływającej, dlatego konieczny jest wybór sprawdzonych produktów.

Co to jest wyłącznik prądu akumulatora?

Wyłącznik prądu akumulatora to urządzenie, które jest połączone z uziemieniem wszystkich instalacji elektrycznych na jachcie. Pozwala ono na ręczne odcięcie energii poprzez przerwanie ciągłości obwodu, na przykład w czasie wystąpienia sytuacji awaryjnej, jak spięcie przewodów.

Jakie są rodzaje rozłączników akumulatora?

Kategoria wyłączniki prądu / akumulatora do jachtu i łodzi zawiera szeroki wybór niezawodnych produktów z rodzaju rozłącznik akumulatora od nowozelandzkiego producenta BEP Marine. Idealnie nadają się do stosowania na jachtach i łodziach motorowych. W ofercie naszego sklepu posiadamy m.in. główne wyłączniki prądu, dwubiegunowe wyłączniki baterii, przełącznik wyboru baterii, zaawansowany wyłącznik baterii, a także przełączniki zdalnie obsługiwane. Dodatkowo nasz asortyment obejmuje zestawy łączników, panele do montażu wyłącznika oraz ramki do montażu zabezpieczeń.

Jak wybrać odpowiedni wyłącznik prądu?

Wyłącznik prądu akumulatora stosowany na jednostkach pływających musi być odpowiednio dostosowany do warunków atmosferycznych, jakie panują w wymagającym klimacie morskim. Urządzenia te powinny być wykonane z antykorozyjnego materiału, a także charakteryzować się wysoką wydajnością, solidną konstrukcją oraz odpornością na wilgoć, wstrząsy i wibracje, jakie mają miejsce na otwartych wodach.

Ponadto rozłącznik akumulatora używany na jachtach, zagłówkach i łodziach motorowych musi umożliwiać wygodny dostęp do okablowania, być nieskomplikowany w montażu i intuicyjny w obsłudze oraz spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znajdziesz idealny wyłącznik prądu akumulatora dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl