Bezpieczniki elektryczne do jachtów i łodzi

W tej kategorii naszego sklepu żeglarskiego przygotowaliśmy profesjonalne bezpieczniki elektryczne do jachtów i łodzi. Znajdują się tu zarówno same bezpieczniki, jak i dodatkowe akcesoria. Każdy z produktów cechuje się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością eksploatacyjną. Bezpieczniki dostępne w sklepie Maristo spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zakupu takich produktów jak: bezpieczniki prądowe automatyczne, termiczne, bezpieczniki jachtowe płaskie, ANL, podstawy bezpiecznikowe, oprawy na bezpieczniki różnego typu, listwy szyny, magnetyczne wyłączniki obwodu i inne.

Bezpiecznik płaski Bezpiecznik płaski
Cena:

4,50 zł

szt.
zobacz więcej
Bezpiecznik płaski - Automat Bezpiecznik płaski - Automat
Cena:

172,50 zł

szt.
zobacz więcej
Obudowa bezpiecznika ANL Obudowa bezpiecznika ANL
Cena:

48,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szklany uchwyt bezpiecznika Szklany uchwyt bezpiecznika
Cena:

21,00 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt bezpiecznika  6-krotny Uchwyt bezpiecznika 6-krotny
Producent: Osculati
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt bezpiecznika  8-krotny Uchwyt bezpiecznika 8-krotny
Producent: Osculati
Cena:

145,00 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt bezpiecznika ANL Uchwyt bezpiecznika ANL
Cena:

192,00 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt bezpiecznika płaskiego Uchwyt bezpiecznika płaskiego
Producent: Osculati
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej

Bezpieczniki prądowe to urządzenia do zapobiegania wystąpieniu awarii, spowodowanych przeciążeniem instalacji elektrycznych. Stanowią niezbędne wyposażenie jednostek pływających zaopatrzonych w akumulatory oraz generatory prądotwórcze. Asortyment naszego sklepu żeglarskiego Maristo obejmuje szeroki wybór bezpieczników elektrycznych oraz kompatybilnych akcesoriów.

Do czego służą bezpieczniki elektryczne?

Zadaniem bezpieczników elektrycznych jest zabezpieczenie instalacji i odbiorników w przypadku nadmiernego natężenia prądu lub pojawiania się awarii urządzeń elektrycznych. Stanowią one najsłabsze elementy instalacji, które pozwalają na szybkie wykrycie zagrożenia. Chroni to sprzęt przed uszkodzeniem, ale przede wszystkim zapobiega porażeniu prądem, czy wystąpieniu wybuchu lub pożaru.

Jakie są dostępne bezpieczniki prądowe?

Kategoria Bezpieczniki elektryczne do jachtów i łodzi obejmuje szeroki wybór bezpieczników prądowych oraz dodatkowych akcesoriów zapewniających bezpieczne działanie instalacji elektrycznych. Są to m.in. bezpieczniki automatyczne, termiczne, płaskie, płytkowe, czy bezpieczniki ANL. Ponadto posiadamy podstawy i oprawy bezpiecznikowe z przezroczystą osłoną, która zapewnia łatwą wymianę i kontrolę stanu bezpiecznika elektrycznego. 

Jak wybrać odpowiednie bezpieczniki elektryczne?

Bezpieczniki elektryczne stosowane na jachtach i łodziach motorowych, muszą być odpowiednio przystosowane do wymagających warunków na otwartych wodach. Produkty te powinny odznaczać się wysoką jakością wykonania, solidną konstrukcją, odpornością na korozję oraz kompaktowym rozmiarem. Ponadto konieczne jest, aby spełniały rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Bezpieczniki prądowe znajdujące się w naszej szerokiej ofercie spełniają wszystkie powyższe warunki, dlatego idealnie nadają się do użytku na różnych jednostkach pływających.

Asortyment sklepu żeglarskiego Maristo obejmuje niezawodne bezpieczniki elektryczne oraz różnego rodzaju akcesoria. Zapoznaj się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl