Tratwy ratunkowe 12-osobowe

Tratwy ratunkowe dla 12 osób to możliwość ratunku dla pasażerów większych łodzi i jachtów. Wygodny mechanizm pompowania i przemyślana konstrukcja nadają tratwom niezawodność i stabilność nawet podczas niesprzyjającej pogody. Tratwy ratunkowe 12-osobowe z tej kategorii zapewniają bezpieczne schronienie i umożliwiają sprawną ewakuację. Zobacz nasze propozycje tratw ratunkowych 4WATER i Lalizas.

Tratwa ratunkowa LALIZAS ISO ATLANTIC L <24h Tratwa ratunkowa LALIZAS ISO ATLANTIC L <24h
Producent: Lalizas
Cena:

5 899,00 zł

Cena regularna: 6 149,00 zł

Najniższa cena: 5 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Tratwy ratunkowe dla 12 osób – w jakiej sytuacji są niezbędne?

Tratwy ratunkowe z tej kategorii zapewniają bezpieczne schronienie podczas sytuacji kryzysowych i umożliwiają ewakuację aż 12 osób. Mogą służyć podczas żeglugi morskiej na otwartych wodach. Przydają się w sytuacjach zagrożenia życia pasażerów i załogi.

Tratwy ratunkowe 12-osobowe – najważniejsze cechy sprzętu ratunkowego

Oferowane przez nas tratwy ratunkowe renomowanych firm 4WATER i Lalizas charakteryzują się najwyższą jakością. Wyposażone są w gumowe barierki, które zwiększają bezpieczeństwo. Fluorescencyjne pasy ułatwiają użytkowanie w warunkach ograniczonej widoczności, np. nocą. Jaskrawy kolor tratwy poprawia jej widoczność na wodzie. Dodatkowe zalecane wyposażenie tratwy obejmuje m.in. koła ratunkowe, wiosła, apteczki, noże, zestaw naprawczy, race sygnalizacyjne i pompkę.

Oprócz tego tratwy ratunkowe 12-osobowe wyposażone są w duży namiot, który skutecznie chroni znajdujących się na pokładzie pasażerów przed wilgocią i wiatrem. Szerokie wejście pozwala na wygodne korzystanie z tratwy i zapobiega wypadkom podczas wsiadania i wysiadania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl