Mapy elektroniczne Navionics

Bezkonkurencyjnym twórcą map morskich jest Navionics. Dzięki długiej, prawie czterdziestoletniej działalności, firma zdecydowanie podniosła jakość kartografii morskiej. Ten producent map elektronicznych wiedzie prym w świecie morskich wskaźników drogi. Mapy Navionics cenione są za swoją postępowość, a także wysoką jakość wykonania. To jeden z najchętniej wybieranych przez żeglarzy i innych użytkowników szlaków morskich środek nawigacji. Niekwestionowanym atutem wspomnianych map jest fakt, że w ich bogatym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są aż trzy serie map elektronicznych Navionics: opcja Navionics+, Navionics+ Small oraz Platinum+. Bez względu na charakter podróży produkty Navionics Map zawsze znajdą zastosowanie. W naszym sklepie żeglarskim są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na czym polega działanie map elektronicznych?

Do użycia map elektronicznych Navionics potrzeba chartplottera. Dzięki specjalnej bazie danych, zawierają one bardzo dokładną linię brzegową, którą można swobodnie powiększać w celu osiągnięcia jak największej precyzji. Oprócz tego uwzględniają one także wiele elementów czyniących żeglugę bezpieczniejszą. Oznaczenia pływów, obszarów bagiennych oraz głębokości to tylko niektóre z ich funkcji ratujących życie wielu marynarzy.

Wybierz sprawdzoną jakość – kup mapy Navionics

Spośród wielu producentów map elektronicznych renomą oraz największą skutecznością cieszy się firma Navionics. Istnienie na rynku od 1984 r., co pozwoliło jej na świetne poznanie tej branży. Na podstawie potrzeb żeglarzy od lat zajmują się oni aktualizowaniem oraz ulepszaniem swoich produktów, by pozwalały na pewne poruszanie się po wodach morskich oraz śródlądowych.

Oprócz tradycyjnych funkcji, czyli wskazywania informacji o terenie, na mapie możesz zaznaczyć także punkty nawigacyjne. Zapisują się one w pamięci, dzięki czemu możesz łatwiej nawigować nawet między bardzo oddalonymi od siebie punktami.

Mapy elektroniczne Navionics – różne obszary i różne metody wizualizacji

Swoim obszarem bazy danych Navionics obejmują wszystkie wody morskie oraz większość rzek i jezior. Są zatem bardzo uniwersalne. W ofercie firmy znajdziesz klasyczne, dwuwymiarowe wersje Navionics+ oraz Navionics+ Small, które obejmują mniejszy teren. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, kup wersję Platinum+ oferującą m.in. trójwymiarowe modele czy zdjęcia z portów. Niezależnie od wybranego typu możesz liczyć na systematyczne aktualizacje.

Decydując się na mapy Navionics na pewno bezpiecznie doprowadzą Cię do portu. Jeśli chodzi o tak ważną rzecz, zawsze warto wybrać wyłącznie najwyższą jakość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl