Akcesoria do kamizelek ratunkowych

W tej kategorii znajdują się profesjonalne akcesoria do kamizelek ratunkowych, które zwiększają wygodę oraz bezpieczeństwo żeglugi. Wśród nich znajdują się m.in.: lampy błyskowe LED, pasy kroczne, mechanizmy sterowania ręcznego, pakiety akcesoriów i oświetlenia, tabletki zwalniające i zestawy wymienne. Poszczególne produkty przygotowaliśmy z myślą o różnych rodzajach kamizelek ratunkowych dostępnych w ofercie naszego sklepu Maristo. Przed zakupem, warto zapoznać się z dokładną specyfikacją techniczną produktu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z naszym zespołem. 

Cartridge CO2 33 g Cartridge CO2 33 g
Producent: 4WATER
Cena: 43,73 zł
szt.
zobacz więcej
Gwizdek - wszystkie kamizelki *1 Gwizdek - wszystkie kamizelki *1
Producent: 4WATER
Cena: 15,24 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa błyskowa LED Secumar Seculux Lampa błyskowa LED Secumar Seculux
Producent: Secumar
Cena: 225,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lina zrzutowa z pojemnikiem Lina zrzutowa z pojemnikiem
Cena: 365,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nabój CO2 24gr Nabój CO2 24gr
Producent: 4WATER
Cena: 72,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nabój CO2 33gr blistrowy Nabój CO2 33gr blistrowy
Producent: 4WATER
Cena: 52,70 zł
szt.
zobacz więcej
Nabój CO2 38gr Nabój CO2 38gr
Producent: 4WATER
Cena: 43,51 zł
szt.
zobacz więcej
Nabój CO2 38gr blistrowy Nabój CO2 38gr blistrowy
Producent: 4WATER
Cena: 66,79 zł
szt.
zobacz więcej
Nabój CO2 60gr blistrowy Nabój CO2 60gr blistrowy
Producent: 4WATER
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie akcesoria do kamizelki ratunkowej dokupić?

W ofercie posiadamy różnego rodzaju akcesoria do kamizelek ratunkowych. Pasy kroczne wspierają bezpieczeństwo żeglugi i zabezpieczają rozbitka przed wysunięciem się z kamizelki. Ma to zastosowanie m.in. w przypadku dzieci. Zestawy wymienne zawierają nabój pneumatyczny oraz tabletki zwalniające. Każdorazowo wymagają one wymiany po użyciu kamizelki ratunkowej w praktyce oraz w sytuacji, gdy skończy się gwarantowana przez producenta żywotność wcześniejszego zestawu. Oprócz całych zestawów, w sklepie Maristo można kupić osobno tabletki zwalniające. 

Oświetlenie bezpieczeństwa

Bardzo przydatne akcesoria to lampy oraz dodatkowe oświetlenie do kamizelek ratunkowych. Zwiększają one szanse na znalezienie rozbitka w sytuacji wypadku morskiego lub innego incydentu zagrażającego jego życiu, lub zdrowiu. Rekomendujemy sprawdzenie naszej oferty oświetlenia dostosowanego do różnych typów kamizelek, które sprawdza się zarówno w wodzie słonej, jak i słodkiej. Poszczególne modele lamp mogą różnić się specyfikacją techniczną. 

Profesjonalny sprzęt od Maristo

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz mogą być wykorzystywane przez amatorów i profesjonalistów. Zależy nam na bezpiecznej i komfortowej żegludze naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych dedykowanych akcesoriów do kamizelek ratunkowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl