Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Podkłady antyporostowe

W tej kategorii znajdziesz wydajne podkłady antyporostowe, które klasyfikowane są jako produkty biobójcze. To profesjonalna chemia jachtowa, która z powodzeniem wykorzystywana jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Głównym zadaniem podkładów antyporostowych jest zwiększenie ochrony kadłuba jednostki przed nadmiernym narastaniem porostów. Podkład stosuje się na wstępnie przygotowaną powierzchnię, a następnie na niego nakłada się dedykowaną farbę antyporostową. Przygotowaliśmy szeroki wybór podkładów od renomowanych producentów, które dostępne są w różnej kolorystyce oraz w opakowaniach o różnej pojemności. Posiadamy preparaty jednoskładnikowe i dwuskładnikowe. 

Jaki podkład do malowania jachtu i łodzi?

Podkład do malowania jachtu i łodzi powinien być wybrany bardzo odpowiedzialnie. Od jego jakości i działania w dużej mierze zależy żywotność ochrony kadłuba jednostki. Dobrym wyborem są farby podkładowe do jachtów, które zmniejszają narastanie porostów na kadłubie jednostki. W przypadku części aluminiowych lub stalowych dobrym wyborem jest podkład antykorozyjny, który zabezpiecza podłoże przed korozją. 

Jak wybrać podkład epoksydowy?

Zakup podkładu epoksydowego warto poprzedzić dobrą analizą. W związku z tym rekomendujemy dokładne zapoznanie się ze specyfikacją techniczną poszczególnych produktów, które uwzględniliśmy w naszej ofercie. Należy przede wszystkim sprawdzić, do jakiego typu powierzchni przeznaczony jest dany preparat oraz jak wygląda jego aplikacja. Podkłady mogą różnić się także w zakresie skuteczności działania przeciw osmozie, korozji, czy też nadmiernym narastaniu porostów. Ze względu na wygodę użytkowania warto zwrócić uwagę na intensywność zapachu podkładu, co ma znaczenie przede wszystkim w przypadku preparatów przystosowanych do użytkowania wewnątrz jednostek. Analiza tych parametrów pozwoli dokonać właściwego wyboru. 

Zabezpieczenie antyporostowe jachtu i łódki

Skuteczne zabezpieczenie antyporostowe jachtu i łódki opiera się przede wszystkim na wykorzystywaniu profesjonalnej chemii jachtowej. W tym celu warto wyposażyć swój warsztat w takie zasoby jak: podkłady antyporostowe, farby antyporostowe oraz środki do czyszczenia dna. Przed zastosowaniem podkładu należy dobrze przygotować powierzchnię do aplikacji, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami producenta. Pomoże to w zabezpieczeniu jednostki, dzięki czemu zminimalizuje się ryzyko jej usterek, a także zadba o dobry stan techniczny i estetykę jachtu na dłużej. 

Zapraszamy do zakupu podkładów antyporostowych w sklepie Maristo. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl