Anteny jachtowe do internetu i TV

Anteny jachtowe do TV i do Internetu pozwalają bezproblemowo korzystać z multimediów. Nasz sklep żeglarski w swoim asortymencie ma urządzenia odbierające sygnały nawet w trudnych warunkach. Produkty wyróżniają się dużym zasięgiem i trwałą konstrukcją. Anteny do Internetuwykonano starannie, z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów. Wybrane modele umieszcza się na maszcie lub pokładzie, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie dla siebie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Oglądanie TV na jachcie — czy to możliwe?

Aby zapewnić załodze i pasażerom rozrywkę na jachcie, stosuje się morskie urządzenia systemu telewizji satelitarnej, których prawidłowe działanie zależy od użytej anteny jachtowej do TV.

Oglądanie telewizji na łodzi jest jak najbardziej możliwe. Warto jednak pamiętać, że gwarantem jakości odbieranego sygnału jest zaawansowanie technologiczne anteny do internetu na jachcie.

Jak wybrać antenę jachtową do TV?

W przypadku anten do TV inny rodzaj jest niezbędny do odbioru lokalnej telewizji w dowolnym miejscu, a inny zapewni odbiór sygnału ogólnopolskich programów telewizyjnych.

Dostęp do kanałów lokalnych zapewnia uniwersalna antena jachtowa, odbierająca sygnał  telewizji naziemnej DVB-T. W przypadku odbioru telewizji satelitarnej należy wyposażyć się nie tylko w antenę, ale również dekoder. Dobrym rozwiązaniem są anteny jachtowe do TV ze wzmacniaczem sygnału.

Jak działa internet na jachcie?

Internet na jachcie działa w zasięgu sieci telefonicznej. Zwykle po odbiciu od brzegu zanika. Inna możliwością jest sygnał przez satelitę, ale wiąże się to z dużymi kosztami. Jachty czarterowe często mają WiFi, transmitowaną przez sieć komórkową. Aby z niej skorzystać, wystarczy się połączyć za pomocą hasła. Inną opcją jest przenośny modem 3G z routerem Wi/fi. Do jego obsługi potrzebna będzie przedpłacowa karta SIM z dostępem do internetu.

Rodzaje anten do internetu na jacht

Internet na jachcie w telefonie komórkowym zapewnia zastosowanie zewnętrznej anteny do Internetu zwiększającej natężenie przepływu sygnału. Innym rozwiązaniem jest przybrzeżna antena do Internetu na jachcie. Dzięki niej możliwy jest bezprzewodowy dostęp do sieci na pokładzie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony