Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów

Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
1 od 2
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Breeze, koło do holowania za motorówką – Jobe Breeze, koło do holowania za motorówką – Jobe
Maksymalna zabawa na wodzie. Średnica koła 152 cm, całkowicie pokryte grubym, wytrzymałym nylonem 420 denier. Nadmuchiwane za pomocą zaworu jednokierunkowego z dodatkową wyściółką z neoprenu i komorą bezpieczeństwa. Przeznaczone dla 1...
602,95 PLN
Tribal, materac do holowania za motorówką – Jobe Tribal, materac do holowania za motorówką – Jobe
Zabawa na wodzie dla 2 osób. 168 x 140 cm, całkowicie pokryte grubym, wytrzymałym nylonem 840. Nadmuchiwane za pomocą zaworu jednokierunkowego z dodatkowym wypełnieniem z neoprenu.
817,95 PLN
Koło do holowania za motorówką – Jobe Koło do holowania za motorówką – Jobe
Koło do holowania za motorówką z gwarancją zabawy wodnej dla jednej osoby. Neoprenowe, wyściełane uchwyty dają przyczepność. Wykonany z wytrzymałego nylonu 840 z poszyciem dla jednej osoby. Napełnij za pomocą zaworu jednokierunkowego.
344,95 PLN
Banan do holowania za motorówką dla 3 osób – Compass Banan do holowania za motorówką dla 3 osób –...
Leć nad wodą z 3 osobami na holowanym za motorówką bananie. Wykonany z nylonową osłoną 420D i wkładką PVC 0,6 mm, banan jest trwały i wytrzymały. 3 uchwyty pozwalają trzymać się mocno.
774,95 PLN
Hydra, materac do holowania za motorówką – Jobe Hydra, materac do holowania za motorówką – Jobe
dla jednej osoby. Składa się z bardzo wytrzymałego PCV i kompletnej nylonowej osłony. 3 uchwyty z pianki EVA z ochroną na dłonie, 2 komory powietrzne, odpływy wody, szybkie złącza i 2 zawory prędkości. Wymiary: 55 x 32 x 38 cm.
430,95 PLN
Materac do holowania za motorówką, Flying Power – Compass Materac do holowania za motorówką, Flying Power...
Gwarantujemy dobrą zabawę! Przeznaczony dla 2 osób, ma 6 uchwytów do bezpiecznej jazdy za motorówką. Wykonany z nylonu 420D z wkładką z PCV o grubości 0,6 mm.
602,95 PLN
Zestaw Wakeboard – Jobe Zestaw Wakeboard – Jobe
Wakeboard wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego z zakrzywionym dnem dla szczególnie miękkich lądowań. Zestaw zawiera wiązania, torbę i smycz na wakeboard. Deska jest odpowiednia dla nowicjuszy i doświadczonych wakeboarderów.
od 1290,95 PLN
Materac do holowania za motorówką, Pocket Rocket – Compass Materac do holowania za motorówką, Pocket...
Maksymalna zabawa na wodzie dla dzieci i dorosłych. Przeznaczony dla 2 osób. Wykonany z wytrzymałego PVC o grubości materiału 0,7 mm.
344,95 PLN
Zestaw Jobe Thundeer Zestaw Jobe Thundeer
Thunder to najlepsza zabawa na wodzie. Cechy: 4 miękkie uchwyty, wytrzymały PVC i nylonowa osłona oraz 1 komora powietrzna. Wymiary: 136 x 141 cm. W zestawie pompka, lina, mocowania.
559,95 PLN
Zestaw do holowania za motorówką, Hydra – Joba Zestaw do holowania za motorówką, Hydra – Joba
dla jednej osoby. Składa się z bardzo wytrzymałego PCV i kompletnej nylonowej osłony. 3 uchwyty z pianki EVA z ochroną na dłonie, 2 komory powietrzne, odpływy wody, szybkie złącza i 2 zawory prędkości. Wymiary: 55 x 32 x 38 cm. W...
645,95 PLN
Jobe Tubeleine Jobe Tubeleine
Linka pływająca do wszystkich urządzeń holowniczych.
od 86,95 PLN
Ponton dwuosobowy Jobe Thunder do holowania za motorówką Ponton dwuosobowy Jobe Thunder do holowania za...
Thunder to najlepsza zabawa na wodzie. Cechy: 4 miękkie uchwyty, wytrzymały PVC i nylonowa osłona oraz 1 komora powietrzna. Wymiary: 136 x 141 cm. Odpowiedni dla 2 osób.
645,95 PLN
1 od 2
Ostatnio oglądane