Oświetlenie wewnętrzne do żaglówek, jachtów, łodzi

Oświetlenie do żaglówek jest niezbędne dla bezpieczeństwa i komfortu morskich podróży. Światło jachtowe zewnętrzne służy do odpowiedniego oznakowania obiektu pływającego. Warto jednak pomyśleć także o wyposażeniu w oświetlenie wewnętrzne do łodzi. Nabycie takowego pozwoli na komfortowe spędzanie czasu w pomieszczeniach na jachcie. Przykładem takiego oświetlenia są lampy kajutowe. Lampy takie można znaleźć na rynku w postaci oczek halogenowych, lamp fluorescencyjnych lub ledowych lamp kajutowych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór oświetlenia jachtowego i z pewnością dopasujesz je do swoich potrzeb.

Elastyczna lampa stołowa Map LED Elastyczna lampa stołowa Map LED
Producent: Talamex
Cena:

165,00 zł

szt.
zobacz więcej
Elastyczna lampa stołowa Map LED Elastyczna lampa stołowa Map LED
Producent: Talamex
Cena:

165,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kinkiet LED Meteor Kinkiet LED Meteor
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa Hella Euro LED 75 Lampa Hella Euro LED 75
Producent: Hella Marine
Cena:

315,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa Hella Euro LED 95 Lampa Hella Euro LED 95
Producent: Hella Marine
Cena:

615,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa Hella Marine Slim Line Lampa Hella Marine Slim Line
Producent: Hella Marine
Cena:

267,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa wewnętrzna Hella LED 9950 Lampa wewnętrzna Hella LED 9950
Producent: Hella Marine
Cena:

1 434,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jakie są rodzaje oświetlenia kabinowego jachtów?

Na rynku dostępne są różne rodzaje oświetlenia wewnętrznego jachtów, żaglówek oraz łodzi. Nasza bogata oferta obejmuje asortyment w postaci lamp stołowych, schodowych, sufitowych, kinkiet oraz kompaktowych listew świetlnych. Ponadto posiadamy także przyciemniane lampy pokładowe, które pozwalają na zmianę koloru światła z białego na czerwone oraz regulację jego intensywności, co umożliwia komfortowe odczytywanie map nawet w nocy. Oferowane przez nas oświetlenie kabinowe jachtów pochodzi od renomowanych producentów — Hella Marine, Talamex oraz Osculati.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu oświetlenia wewnętrznego?

Oświetlenie wewnętrzne jachtów, żaglówek, czy łodzi motorowych jest poddawane działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, jakie panują na otwartych wodach. Z tego powodu konieczne jest, aby lampy pokładowe odznaczały się odpornością na wilgoć, wstrząsy, czy wibracje. Ponadto powinny być estetyczne, trwałe i energooszczędne, jak oferowane przez nas oświetlenie jachtowe LED.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie jachtowe LED?

Oświetlenie jachtowe LED odznacza się wysoką wydajnością oraz energooszczędnością. Lampy z technologią LED, emitują światło bez wytwarzania ciepła. Przekłada się to na mniejsze zużycie energii elektrycznej, co jest priorytetem podczas przebywania na pokładzie jednostek pływających. Dodatkowo wiąże się to z kilkadziesiąt razy dłuższą eksploatacją, niż w przypadku tradycyjnych żarówek żarnikowych.

W naszym sklepie żeglarskim Maristo posiadamy szeroki wybór oświetlenia wewnętrznego do jachtów, żaglówek i łodzi, o niskim poborze mocy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl