Oświetlenie pokładu jachtu i łodzi

Profesjonalne i wydajne oświetlenie pokładu łodzi i jachtu. Znajdziecie tu m.in.: reflektory pokładowe, lampy oświetlenia pokładu, lampy rozpraszające światło, lampy silnikowe czy podwieszane lampy z uchwytem. Ich posiadanie to żeglarski obowiązek, dzięki któremu łatwiej zadbać o bezpieczeństwo żeglugi oraz załogi w godzinach od zmierzchu do świtu. Zadbaliśmy o to, by oferowane w tej kategorii produkty spełniały wszystkie wymagania użytkowników oraz były najwyższej jakości. 

Jakie elementy oświetlenia pokładu wybrać?

Oświetlenie pokładowe jachtu powinno być dopasowane do rodzaju jednostki, jej wielkości oraz potrzeb użytkownika. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się wydajne lampy i reflektory LED, które zapewniają dobrą jakość i doskonale sprawdzają się w warunkach żeglugi. Ich dodatkowym atutem jest energooszczędność oraz odporność na wstrząsy i wilgoć. Wybierając oświetlenie jachtu, warto postawić na sprawdzone rozwiązania. 

Sprawdzone oświetlenie jachtowe pokładowe

Ciekawym wyborem są reflektory pokładowe, które mają punktowe i intensywne światło. Doskonale sprawdzają się do oświetlenia przedmiotów znajdujących się w małej odległości od źródła światła. Podobną specyfikację posiadają lampy LED w okrągłej obudowie. Do oświetlenia strefy pracy, kokpitu lub dziobowego pokładu doskonale nadają się szerokie lampy. Dzięki swojej mocy mogą być wykorzystywane także do lokalizowania obiektów pływających, czy też boi na dłuższym dystansie. Do oświetlania poszczególnych części wyposażenia jachtu lub miejsc na pokładzie można wykorzystać mniejsze oświetlenie pokładowe. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór oświetlenia jachtu, dzięki czemu żeglarze mogą skompletować cały zestaw. 

Co warto oświetlić na pokładzie jachtu?

Dobrej jakości oświetlenie pokładowe jachtu może znacznie przyczynić się do bezpieczeństwa załogi oraz komfortu prowadzonych po zmroku prac na pokładzie. Wśród miejsc, które warto oświetlić na jachcie, znajdują się m.in.: kokpit, strefa pracy załogi, dziobowy pokład, silnik zaburtowy i jego okolice, wejście pod pokład, czy też maszt i olinowanie żagli. Wybór ostatecznych przestrzeni do oświetlenia jest kwestią indywidualną i zależną od bieżącej sytuacji. W ofercie sklepu żeglarskiego Maristo przygotowaliśmy oświetlenie pokładu łodzi i jachtu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl