Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów

Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
od do
 •  
 •  
 •  
 •  
1 od 3
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Szczotka do mycia rąk Szczotka do mycia rąk
Włókno chemoodporne, wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego, średniej długości włókna idealne do każdego rodzaju czyszczenia. Szczotki można używać do wszystkich powierzchni, w tym winylowych.
43,95 PLN
Szczotka do pokładu z szamponem Szczotka do pokładu z szamponem
Szczotka do mycia pokładu Compass o szerokości 28 cm ze specjalistycznym szamponem. Uchwyt ze stali nierdzewnej jest teleskopowy od 1 do 1,6 m, a szczotka posiada podłączenie do węża. Szczotka posiada gumę do zatrzymywania wody na uchwycie.
215,95 PLN 129,95 PLN Oszczędzasz 40%
Szczotka Deluxe- miękka Szczotka Deluxe- miękka
Szczotka deluxe 20 cm z gumą. Posiada włókna z chropowatymi końcami, które pochłaniają wodę i detergenty. Gumowe elementy chronią przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Gwint szczotki pasuje do wszystkich kijów Extend-A-Brush.
103,95 PLN
Szczotka Deluxe- średnia Szczotka Deluxe- średnia
Szczotka deluxe 20 cm z gumą. Posiada włókna o wysokiej gęstości, które czyszczą wszystkie zabrudzone i poplamione powierzchnie. Gumowe elementy chronią przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Gwint szczotki pasuje do wszystkich kijów...
103,95 PLN
Zestaw do ręcznego szorowania Zestaw do ręcznego szorowania
Trwały i wygodny uchwyt sprawia, że czyszczenie powierzchni jest łatwe i komfortowe. Wymienne wkładki.
52,95 PLN
Teleskopowy kij 91 - 183 cm Teleskopowy kij 91 - 183 cm
Lekki i niesamowicie wytrzymały, o długości 91 - 183 cm. Wykonany z wysokiej jakości potrójnie anodowanego aluminium. Posiada dwa antypoślizgowe uchwyty do łatwego składania. Kij unosi się na wodzie w przypadku wypadnięcia za burtę....
164,95 PLN
Szlauch z pistoletem natryskowym Szlauch z pistoletem natryskowym
Wąż o długości 15 metrów i 12 x 17 mm z białego PCV. Posiada wzmocnioną siatkę wewnętrznż do 15 barów, a także pistolet natryskowy z szybkim zwolnieniem blokady. Dostarczany z 3 złączkami do płaskiego kranu. Nadaje się do połączeń ½, ¾ i...
129,95 PLN
Szczotka przepływowa »Szeroka« Szczotka przepływowa »Szeroka«
System przepływowy. Wszystkie szczotki posiadają gumowe wykończenie i plastikowe włosie oraz pasują do aluminiowych trzonków. Odporne na utlenianie i działanie wody morskiej. Wymiary: 24 x 7 cm.
99,95 PLN
Szczotka przepływowa »Bardzo szeroka« Szczotka przepływowa »Bardzo szeroka«
System przepływowy. Wszystkie szczotki posiadają gumowe wykończenie i plastikowe włosie oraz pasują do aluminiowych trzonków. Odporne na utlenianie i działanie wody morskiej. Wymiary: 30 x 8 cm.
159,95 PLN
Szczotka przepływowa Compass okrągła Szczotka przepływowa Compass okrągła
Okrągła szczotka z systemem przepływowym o średnicy Ø 14 cm. Wszystkie szczotki posiadają gumowe wykończenie i plastikowe włosie oraz pasują do aluminiowych trzonków. Odporne na utlenianie i działanie wody morskiej.
108,95 PLN
Mop Compass Mop Compass
Mop z systemem przepływowym dedykowany gładkim powierzchniom. Wymiary: 24 x 7 cm. Szczotka posiada gumowe wykończenie i plastikowe włosie oraz pasuje do aluminiowych trzonków. Odporna na utlenianie i działanie wody morskiej.
164,95 PLN
Szczotka przepływowa- Compass Szczotka przepływowa- Compass
Szczotka przepływowa wyposażona w regulowany trzon (90 - 175 cm). Przepływ wody regulowany mechanizmem. Średnica Ø: 28 mm.
86,95 PLN
1 od 3
Ostatnio oglądane