Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów

Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
od do
 •  
 •  
 •  
 •  
1 od 3
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Szczotka deluxe- Yachticon Szczotka deluxe- Yachticon
Szczotka Yachticon zastępuje artykuł 156 510 (Szczotkę przepływową- Compass).
70,95 PLN
Zestaw szczotek – Compass Zestaw szczotek – Compass
Zestaw szczotek Compass składa się z: aluminiowej teleskopowej rękojeści (90-180 cm) z plastikowymi uchwytami, plastikowego pędzla (szerokość 20 cm), mopa bawełnianego i bosaka wykonanego z wytrzymałego nylonu.
139,95 PLN
Szczotka przepływowa »Szeroka« Szczotka przepływowa »Szeroka«
System przepływowy. Wszystkie szczotki posiadają gumowe wykończenie i plastikowe włosie oraz pasują do aluminiowych trzonków. Odporne na utlenianie i działanie wody morskiej. Wymiary: 24 x 7 cm.
106,95 PLN
Szczotka przepływowa- Compass Szczotka przepływowa- Compass
Szczotka przepływowa wyposażona w regulowany trzon (90 - 175 cm). Przepływ wody regulowany mechanizmem. Średnica Ø: 28 mm.
93,95 PLN
Szczotka do pokładu z szamponem Szczotka do pokładu z szamponem
Szczotka do mycia pokładu Compass o szerokości 28 cm ze specjalistycznym szamponem. Uchwyt ze stali nierdzewnej jest teleskopowy od 1 do 1,6 m, a szczotka posiada podłączenie do węża. Szczotka posiada gumę do zatrzymywania wody na uchwycie.
215,95 PLN 139,95 PLN Oszczędzasz 35%
Pojedynczy uchwyt z przyssawką do szyb – Maritec Pojedynczy uchwyt z przyssawką do szyb – Maritec
Pojedynczy uchwyt Maritec z przyssawką do szyb jest niezbędny do pracy na kadłubie lub podczas czyszczenia. Łatwy i wygodny w obsłudze dzięki lekkiej konstrukcji wykonanej z odpornego na zużycie tworzywa sztucznego ze specjalną gumą...
102,95 PLN
Podwójny uchwyt z przyssawką do szyb - Maritec Podwójny uchwyt z przyssawką do szyb - Maritec
Podwójny uchwyt Maritec z przyssawką do szyb: Przemysł i rzemiosło doceniają to lekkie narzędzie wykonane z odpornego na zużycie tworzywa sztucznego ze specjalną gumą ssącą. Odsysanie możliwe jest za pomocą dwóch oddzielnych dźwigni....
125,95 PLN
Szczotka do mycia rąk Szczotka do mycia rąk
Włókno chemoodporne, wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego, średniej długości włókna idealne do każdego rodzaju czyszczenia. Szczotki można używać do wszystkich powierzchni, w tym winylowych.
47,95 PLN
Teleskopowy kij 91 - 183 cm Teleskopowy kij 91 - 183 cm
Lekki i niesamowicie wytrzymały, o długości 91 - 183 cm. Wykonany z wysokiej jakości potrójnie anodowanego aluminium. Posiada dwa antypoślizgowe uchwyty do łatwego składania. Kij unosi się na wodzie w przypadku wypadnięcia za burtę....
176,95 PLN
Szczotka Deluxe- miękka Szczotka Deluxe- miękka
Szczotka deluxe 20 cm z gumą. Posiada włókna z chropowatymi końcami, które pochłaniają wodę i detergenty. Gumowe elementy chronią przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Gwint szczotki pasuje do wszystkich kijów Extend-A-Brush.
111,95 PLN
Szczotka Deluxe- średnia Szczotka Deluxe- średnia
Szczotka deluxe 20 cm z gumą. Posiada włókna o wysokiej gęstości, które czyszczą wszystkie zabrudzone i poplamione powierzchnie. Gumowe elementy chronią przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Gwint szczotki pasuje do wszystkich kijów...
111,95 PLN
Zestaw do ręcznego szorowania Zestaw do ręcznego szorowania
Trwały i wygodny uchwyt sprawia, że czyszczenie powierzchni jest łatwe i komfortowe. Wymienne wkładki.
56,95 PLN
1 od 3
Ostatnio oglądane