Żeglarski sklep internetowy dla prawdziwych pasjonatów

Zamknij filtr
  •  
  •  
od do
  •  
  •  
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Plandeka z wytrzymałego poliestru pokrytego aluminium 600D Plandeka z wytrzymałego poliestru pokrytego...
Chroń swoją łódź srebrnoszarą plandeką wykonaną z wytrzymałego poliestru pokrytego aluminium 600D. Plandeka posiada D-ringi, jest w 100% wodoodporna i łatwa w montażu. Szwy nie są spawane i dlatego przepuszczają wodę.
od 495,95 PLN
Pokrowec na kopułę silnika Pokrowec na kopułę silnika
Pokrowec na górną części silnika zaburtowego. Ochrona przed słońcem, kurzem i wodą. Wykonane z nylonu pokrytego powłoką 300D z mocnym nylonowym sznurem 1680D do sznurowania.
od 86,95 PLN
Pokrowiec na cały silnik Pokrowiec na cały silnik
Chroni silnik przed brudem, słońcem i wodą. Bardzo mocny poliester 420D o grubości 0,15 mm zapewnia maksymalną ochronę. Dla AB od 2 - 150 KM i nadaje się do prawie wszystkich typów silników. Srebrne pokrywy są dostępne w trzech...
od 86,95 PLN
wentylacja plandeki 109 mm wentylacja plandeki 109 mm
Prosta i skuteczna wentylacja plandeki i plandeki. Bardzo łatwy w montażu, wystarczy włożyć przez otwór i dokręcić płytę montażową. Wentylator jest bezpiecznie zamocowany za pomocą dwóch płyt mocujących.
86,95 PLN
plandeka łodzi plandeka łodzi
Doskonale przykryj łódź i chroń ją przed deszczem i brudem z góry. Wykonane z wytrzymałego poliestru 300D w kolorze srebrnym. Z elastycznymi i plastikowymi pierścieniami.
od 129,95 PLN
Profesjonalna plandeka zimowa, 250 g/m² Profesjonalna plandeka zimowa, 250 g/m²
Biała/przezroczysta, wzmocniona tkaniną plandeka polietylenowa jest wyjątkowo odporna na rozdarcia, warunki atmosferyczne, mrozoodporna i UV. Wzmocnione krawędzie z mosiężnymi oczkami co 50 cm. Biały
(8,33 PLN / 1 Quadratmeter)
od 99,95 PLN
Ostatnio oglądane