Największy w Europie sklep internetowy z akcesoriami do łodzi, sportów wodnych, odzieżą żeglarską i akcesoriami do jachtów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
1 od 2
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
drabina dziobowa drabina dziobowa
Prosta, ale funkcjonalna drabina dziobowa do zawieszania na pulpicie lub do zamocowania na nim. Drabina wykonana jest z aluminium.
od 602,96 PLN
Drabina pokładowa dla psów – PAWS Drabina pokładowa dla psów – PAWS
Drabina pokładowa dla psów PAWS, to najkrótsza i najbezpieczniejsza droga z wody na pokład dla wszystkich czworonożnych przyjaciół. Zmniejsza ryzyko urazów u psów w każdym wieku. Drabina jest wyjątkowo antypoślizgowa dzięki chropowatym...
1247,95 PLN
Bugleiter DeLuxe Bugleiter DeLuxe
Kompasowa drabina dziobowa ze stali nierdzewnej z cechą szczególną, że stopnie są teleskopowe. Dodatkowo górne wsporniki mogą być swobodnie obracane. Wszystkie stopnie wyposażone są w materiał antypoślizgowy, aby zapewnić bezpieczne...
645,95 PLN
Stopień teakowy Stopień teakowy
Bardzo łatwy w montażu stopień ze stali nierdzewnej z płytą teakową. Zastępuje dużą drabinkę kąpielową. Wymiary: 27 x 13 2,5 cm.
108,95 PLN
Stopień / poręcz Stopień / poręcz
Stopień, który może być również używany jako poręcz, wykonany ze stali nierdzewnej. Wymiary: 27 x 13 x 2,5 cm.
86,95 PLN
Leiter mit Handlauf Leiter mit Handlauf
Cechą szczególną tej drabiny kąpielowej jest duża poręcz do montażu na pokładzie. Stopnie są dodatkowo wyposażone w materiał antypoślizgowy w celu zapewnienia bezpiecznego wyjścia z wody.
od 280,95 PLN
Badeleiter Haltera Badeleiter Haltera
Nylonowy uchwyt do mocowania na drabinie kąpielowej w celu ochrony przed niezamierzonym złożeniem. Uchwyty mogą być doposażane lub używane jako zamienniki.
22,95 PLN
drabina linowa drabina linowa
Praktyczne, szczególnie łatwe do sztauowania na pokładzie, wysoki komfort w pokoju i wspaniałe wsparcie podczas kąpieli, ale również w nagłych wypadkach. Składane i wyposażone w stopnie Lexan.
od 108,95 PLN
Uchwyt do drabiny Uchwyt do drabiny
Uchwyt ze stali nierdzewnej do drabiny 22/25 mm, łatwy w montażu i nie zabierający dużo miejsca. Wkręt nie wchodzi w skład zestawu. Wymiary: podkładka: 7,8 cm długości, 4 cm szerokości; uchwyt: 6,5 cm długości, 2,8 cm szerokości;...
26,95 PLN
Szczebel rufowy Szczebel rufowy
Wykonany ze stali nierdzewnej AISI 316. Do montażu na rufie statku przy niewielkiej powierzchni. Długość 11 cm.
129,95 PLN
drabina teleskopowa drabina teleskopowa
wykonane z polerowanej stali nierdzewnej. Stopnie są pokryte powłoką antypoślizgową. Szerokość: 35 cm, średnica rury: 3-stopniowa 19/25/32 mm; 4-stopniowa 19/25/32/48 mm.
od 688,96 PLN
Drabinka kąpielowa "Delta Drabinka kąpielowa "Delta
Rura aluminiowa anodowana, stopnie z antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Składane, z regulowanymi rozstawami. Długość zakrzywionego słupka: 18 cm.
od 215,96 PLN
1 od 2
Ostatnio oglądane