Największy w Europie sklep internetowy z akcesoriami do łodzi, sportów wodnych, odzieżą żeglarską i akcesoriami do jachtów
Zamknij filtr
  •  
  •  
od do
  •  
  •  
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Lampa akumulatorowa z możliwością ładowania Lampa akumulatorowa z możliwością ładowania
Lampa z 6 diodami LED i czujnikiem ruchu. Posiada ręczny włącznik/wyłącznik. Zawiera wysokowydajny akumulator o mocy 1400 mA na około 9 godzin pracy, kabel USB do ładowania i klips do zamocowania. Klasa energetyczna A++. Wymiary: 10,2 x...
129,95 PLN
Konstrukcyjna lampa LED z przełącznikiem Konstrukcyjna lampa LED z przełącznikiem
Prosta i ponadczasowa lampa LED z włącznikiem/wyłącznikiem w kolorze białym lub czerwonym do instalacji wewnątrz pomieszczeń. Obudowa z tworzywa sztucznego, z 3 diodami LED. Wymiary: 8 x 3 x 8 cm.
86,95 PLN
Wbudowana lampa LED Wbudowana lampa LED
3 wydajne lampy LED w tej wpuszczanej lampie. Biały pierścień z tworzywa sztucznego i dysk przed diodą LED uszczelniają lampę wodoodporną. Wymiary: 8 x 3 x 8 cm.
73,95 PLN
Oświetlenie LED Compass Oświetlenie LED Compass
Stwórz przyjemną atmosferę na jachcie dzięki tej lampie LED. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, a dioda LED o wysokiej mocy świeci białym światłem. Wymiary: 4,5 x 3,2 cm.
60,95 PLN
Wbudowane oświetlenie LED krótkie Wbudowane oświetlenie LED krótkie
Nowoczesna instalacja lampy LED w krótkiej formie, która jest wyposażona w diody LED. Płaska instalacja umożliwia również montaż przy ścianach i osłonach z niewielką ilością miejsca. Lampa jest wodoodporna. Wymiary: 8,5 x 2,9 cm.
60,95 PLN
Listwa LED z długimi paskami świetlnymi Listwa LED z długimi paskami świetlnymi
Listwa świetlna z tworzywa sztucznego wyposażona jest w 6 diod LED. Montuje się ją płasko na ścianie lub suficie i po prostu mocuje dwoma wkrętami. Wymiary: 14 x 2,8 cm.
82,95 PLN
LED Deckenlampe ciepło-weiß LED Deckenlampe ciepło-weiß
Lampa sufitowa LED 12 V o klasycznym wzornictwie. 20 diod LED emituje ciepły, biały ton. Z przełącznikiem bocznym. 10 W, Ø 15,2 cm.
86,95 PLN
Ostatnio oglądane