Największy w Europie sklep internetowy z akcesoriami do łodzi, sportów wodnych, odzieżą żeglarską i akcesoriami do jachtów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
od do
  •  
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Lekki mosiądz berth DeLuxe Lekki mosiądz berth DeLuxe
Obudowa z litego mosiądzu, polerowana na wysoki połysk. Reflektor jest od wewnątrz pokryty białą powłoką. Z włącznikiem/wyłącznikiem. Podstawa Ø 91 mm. 10 W, Ø 7,5 cm.
151,95 PLN
Halogenowa lampka do czytania – Compass Halogenowa lampka do czytania – Compass
Morska, piękna lampa do czytania z polerowanego mosiądzu. Przełącznik wł. / wył. znajduje się na płytce mocującej. Żarówka: 10 W / 12 V. Średnica Ø: 7 cm, wysokość: 10 cm.
172,95 PLN
Mosiężna lampa kabinowa 12 V Mosiężna lampa kabinowa 12 V
Lampa o atrakcyjnym mosiężnym wyglądzie. Klosz zapewnia szczególnie przyjemne światło. Średnica podstawy: 54 mm. Moc 10 W.
151,95 PLN
Lampa mosiężna kabinowa Lampa mosiężna kabinowa
Lampa wewnętrzna z polerowanego mosiądzu z połyskiem i białym kloszem. Żarówka o mocy 10 W, wymagane zasilanie 12 V. Lampa posiada wbudowany włącznik.
172,95 PLN
Lamka kapitańska Lamka kapitańska
Lampka kapitańska na świece z automatyczną regulacją wysokości świecy. Stabilna. Wysokość: 26 cm, średnica: Ø 11 cm. Zawiera zestaw 7 zamiennych świeczek.
344,95 PLN
Lampa do czytania z ksenonową lampką do podłączenia do zapalniczki z przezroczystą soczewką Lampa do czytania z ksenonową lampką do...
Wysoka moc światła dzięki ksenonowemu światłu 12 V. Z włącznikiem/wyłącznikiem w głowicy lampy i wymienną czerwoną soczewką. Żarówka w zestawie.
129,95 PLN
Ostatnio oglądane