Największy w Europie sklep internetowy z akcesoriami do łodzi, sportów wodnych, odzieżą żeglarską i akcesoriami do jachtów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
od do
  •  
  •  
  •  
1 od 2
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Składana kanapa sternika Składana kanapa sternika
Grube winylowe poduszki charakteryzują składaną kanapę sternika Coiach de Luxe Twin. Srebrne anodyzowane zawiasy są wykonane z aluminium. Standardowe otwory są dostępne do uniwersalnego montażu. Podstawa (stopa) nie wchodzi w zakres...
946,96 PLN
Stopa pod fotel Heavy Duty – allpa Stopa pod fotel Heavy Duty – allpa
Stabilna stopa fotela sternika wykonana z anodyzowanego aluminium i stali nierdzewnej. Można obracać o 360 °, ale także można go zablokować. Podstawa górna i dolna mają średnicę 22,9 cm, wysokość 46 cm.
430,96 PLN
Fotel sternika – Compass Fotel sternika – Compass
Komfortowe tapicerowane krzesło sternika (dostarczane bez śrub). Fotel jest wyposażony w piankowe wypełnienie. Elastyczny, ale wytrzymały plastik zapewnia również dużą stabilność. Wymiary: 45 x 48 x 50 cm.
344,95 PLN
Fotel sternika Comfort Fotel sternika Comfort
Ergonomiczny fotel sternika z wypełnieniem ze skompresowanej pianki w kolorach szaro-niebiesko-białym. Odporny na wodę, promienie UV i pot. Zawias wykonany z wytrzymałego aluminium o anty-ściśliwej konstrukcji. Wymiary: 44 x 52 x 47 cm.
387,95 PLN
Fotel sternika z oparciem – WISE Fotel sternika z oparciem – WISE
Krzesło z wysokim oparciem dla sternika z solidną plastikową ramą i piankową wyściółką. Fotel jest odporny na promieniowanie UV i wodoodporny. Zawiasy na oparciu zostały wykonane z aluminium. Wymiary: 55 x 41 x 47 cm (WxSxD).
301,95 PLN
WISE Swingbank WISE Swingbank
WISE Swingbank, dzięki odwracalnej tylnej części, może być używany "po obu stronach". Siedziba WISE Swingbank jest zawieszona na zawiasach, pod spodem znajduje się wodoodporne miejsce do przechowywania. W komplecie zestaw montażowy do...
2451,96 PLN
Witaj "Kapitan". Witaj "Kapitan".
Wygodne dzięki wyprofilowanym podłokietnikom z dużą swobodą ruchów nóg. szer. x wys. x głęb.: 51 x 42 x 50 cm, waga: 3,1 kg. Dostarczane bez poduszki siedziska.
258,96 PLN
Krzesło kontrolne "Admiral Krzesło kontrolne "Admiral
Kompaktowy i lekki fotel uniwersalny do mniejszych pozycji kierowania. szer. x wys. x głęb.: 45 x 42 x 40 cm, waga: 2,4 kg. Dostarczane bez poduszki siedziska.
215,96 PLN
Krzesło kontrolne "Sailor Krzesło kontrolne "Sailor
Wyrafinowane siedzisko z podniesionymi częściami bocznymi, które zapewniają bezpieczne dopasowanie nawet podczas przechyłu. szer. x wys. x głęb.: 51 x 42 x 50 cm, waga: 3,1 kg. Dostarczane bez poduszki siedziska.
258,96 PLN
Podwójne krzesło sternika Springfield – allpa Podwójne krzesło sternika Springfield – allpa
SPRINGFIELD podwójne krzesło sternika to uniwersalne i wygodne krzesło w kolorze jasnoszarym / ciemnoniebieskim. Oparcie fotela SPRINGFIELD można regulować w przód i w tył. Jeśli oparcie jest całkowicie złożone z boku, masz siedzisko o...
645,95 PLN
Siedzisko „Back to Back” - WISE Siedzisko „Back to Back” - WISE
Siedzisko WISE Back to Back to wygodne podwójne siedzisko w eleganckiej bieli. Wygodne i komfortowe fotele WISE Back to Back mają wymiary 70 x 49 x 165 cm (WxSxL). Cokół wynosi 26 x 35 x 93 cm (WxSxL).
1032,95 PLN
Obrotnica fotela Obrotnica fotela
Mocowanie do fotela, obracalne o 360 ° i odpowiednie dla prawie wszystkich foteli dla sternika. Wykonane z powlekanej stali, solidne i trwałe. Wymiary: 13,5 x 13,5 cm.
99,95 PLN
1 od 2
Ostatnio oglądane