Największy w Europie sklep internetowy z akcesoriami do łodzi, sportów wodnych, odzieżą żeglarską i akcesoriami do jachtów
Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
od do
Nie znaleziono wyników dla tego filtra!
Pas z hakiem na liny - seaEQ Pas z hakiem na liny - seaEQ
Pas z hakiem na liny. Pas można łatwo zamontować, bez konieczności wiercenia i narzędzi. Materiał: Podwójnie powlekany rdzeń aluminiowy z obudową poliestrową.
108,95 PLN
Taśma seaEQ - 4 sztuki Taśma seaEQ - 4 sztuki
Zestaw 4 sztuk. Jest super stabilny i ma bardzo dobre właściwości trzymania. Usyzte z wytrzymałej przędzy poliestrowej na brzegach. Końce są trzykrotnie zszywane.
od 86,95 PLN
Uchywt na odbijacze seaEQ Uchywt na odbijacze seaEQ
Uchywt seaEQ jest praktyczny i bezpieczny: Odbijacze są szybko ustawiane, w razie potrzeby łatwe do zamocowania na balustradzie. Do lin o grubości do 8 mm.
56,95 PLN
Uchwyt odbijacza ze stali nierdzewnej Uchwyt odbijacza ze stali nierdzewnej
Wykonany ze stali nierdzewnej AISI 316 i chromowanego mosiądzu II.
35,95 PLN
Adapter do pompki Adapter do pompki
adapter do pompek
43,95 PLN
Uchwyt do obijacza - zacisk Uchwyt do obijacza - zacisk
Wystarczy umieścić zacisk odbijacza na poręczy. Ustawić żądaną wysokość odbijacza. Po zamknięciu blokady zatrzaskowej linka odbijacza i zacisk odbijacza są mocno zablokowane na miejscu. Pasuje do rury ze stali nierdzewnej 2,5 cm.
125,95 PLN
Pompa mini błotnika Pompa mini błotnika
Jeśli zabraknie Ci powietrza, możesz łatwo pomóc z super małą pompą. Łącznie z różnymi adapterami do wszystkich popularnych zaworów. Ma tylko 20 cm długości i 70 g ciężaru. Powietrze jest pompowane zarówno podczas naciskania, jak i...
56,95 PLN
Ostatnio oglądane